|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Yes |
| Warranty: | 3 Years |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


|
|
LX26016TGB |
| Power of Generator | 1000-12000W/(Optional) |
| Dimension | 4800*2600*1860mm |
| Max Running Speed | 120m/min |
| Working Area | 2000*6000mm(Other size can be customized ) |
| Specified Voltage And Frequency | 380V 50/60HZ |
| Max Acceleration | 1.5G |
| Repeated Positioning Accuracy | ±0.02mm |

Jinan Lingxiu Laser

Q: Do you have CE document and other documents for customs clearance?
A: Yes, we have original. At first we will show you and after shipment we will give you CE/Packing list/Commercial Invoice/Sales contract for customs clearance.